Relaksacje z dźwiękiem

 

 

Zapraszamy na relaksujące, łagodnie otulające kąpiele w dźwiękach terapeutycznych mis i gongów, dzwonków wietrznych, bębna oceanicznego, tingsh, sansuli i innych pięknych instrumentów. Podczas seansu można doświadczyć głębokiego odprężenia i uwolnienia blokad i napięć, a także uspokojenia stresujących myśli i emocji, które nagromadziły się w ciele. Wtedy też uruchamia się wewnętrzny potencjał do samouzdrowienia, wyciszenia umysłu i serca oraz przywrócenia całościowej równowagi organizmu.

Relaksacje z dźwiękiem służą ponadto: stabilizacji układu nerwowego, regeneracji i wzmocnieniu organizmu, łagodzeniu bólu, napięć oraz sympromów stresu i depresji.

Dźwięki mis i wibracje gongów koją, kołyszą, masują, uwalniają, budzą miękkość w sercu i duszy, wyciszają…są delikatne a jednocześnie wnikają głęboko…potrafią poruszyć niewidzialne struny…towarzyszy im sansula, dzwonki koshi o niebiańskiej barwie..tybetański dzwonek i tingshe…bęben oceaniczny i tank drum w celtyckiej tonacji…każdy dźwięk to szansa by zanurzyć się głębiej i poznać kim naprawdę jesteś, kim jest ten co słyszy, czuje, doświadcza…

Jeśli zechcesz doświadczyć wibracji mis i ich terapeutycznego oddziaływania na swój organizm, zapraszam także na INDYWIDUALNE SESJE MASAŻU DŹWIĘKIEM, podczas którego misy terapeutyczne Petera Hessa kładzione są bezpośrednio na ciele, a ich wibracja głęboko wnika w tkanki, mięśnie i harmonizuje pracę narządów wewnętrznych, wycisza, uspokaja i dodaje sił witalnych.

 

Terminy i Miejsce spotkań: 

Piątki, godz. 20:00 – 21:00, co drugi tydzień, w Studiu Jogi Drzewo Życia we Wrocławiu,

ul. Tęczowa 57, Wrocław (bud. G, 1 piętro, wejście od podwórka)
Tel:510 619 880
https://www.facebook.com/drzewozyciajoga/?hc_ref=SEARCH
Koszt: 30 zł (płatne na miejscu)

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia ♥

Nalbliższa sesja: Sprawdź w wydarzeniach

Prowadząca: Lidia Żurawowicz, certyfikowana masażystka dźwiękiem. Od wielu lat praktykuje medytację buddyjską, prowadzi medytacje uważności oraz Program Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR) a także regularne sesje relaksacji z dźwiękiem.
Więcej informacji na stronach:
http://artofmindfulness.pl/
https://www.facebook.com/artofmindfulnesscenter/

Tutaj możesz zobaczyć krótki filmik o relaksacji i medytacji mindfulness, które prowadzę w Studiu Jogi – Drzewo Życia we Wrocławiu..

Realizacja BEAT agencja filmowa
+48 535 018 699
beataf.pl
facebook.com/beatagencjafilmowa/