Indywidualny masaż terapeutycznymi misami himalajskimi

Jeśli chcesz doświadczyć niezwykłego wpływu wibracji dźwięku na swój organizm, zapraszam Cię na indywidualną sesję relaksacyjną masażu misami himalajskimi Petera Hessa, dzięki której możesz m.in:

  • powrócić do stanu głębokiego odprężenia,
  • zharmonizować cały organizm,
  • zmniejszyć stres, stany lękowe i napięcia,
  • poprawić nastrój. wyciszyć się i uspokoić,
  • wzmocnić siły witalne i samouzdrawiające,
  • doznać ulgi w wielu dolegliwościach bólowych, a także
  • doświadczyć pełnej obecności w TU i TERAZ, w której ustaje wewnetrzny dialog i natłok myśli, umysł się uspokaja, a cały organizm rozluźnia w bezpiecznej, wspierającej, pełnej uwagi i dbałości atmosferze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na indywidualną sesję:

Prowadząca: Lidia Żurawowicz: certyfikowana masażystka misami himalajskimi Petera Hessa i biomasażu PELOHA. Nauczyciel medytacji i mindfulness.

Miejsce: Masaże odbywają się w siedzibie Art of Mindfulness, Wrocław-Krzyki, możliwy także dojazd do domu klienta.

Masaż trwa 60 min., przeprowadzany jest zwykle na leżąco, w wygodnym, luźnym ubraniu.

Koszt indywidualnej sesji – 100 zł (80 zł przy wykupieniu serii 3-5 masaży).

*Terapię dźwiękiem mis himalajskich rozpowszechnił w Europie niemiecki inżynier, fizyk i radiesteta Peter Hess. Więcej informacji na temat masażu dźwiękiem znajdziesz na stronach internetowych Instytutu Petera Hessa: www.peter-hess-institut.de oraz na polskiej stronie poświęconej masażowi i terapii dźwiękiem według metody Petera Hessa: www.nadabrahma.pl.
Moim nauczycielem w zakresie pracy z dźwiękiem jest Ryszard Zdzioch, masażysta i bioenergoterapeuta, wieloletni instruktor w Peter Hess Akademia Polska. Jestem wdzięczna za jego wiedzę, doświadczenie oraz podejście pełne pasji, zaufania, otwartości, głębokiej intuicji i empatii, którymi się dzieli ze swoimi uczniami.