Ładowanie Wydarzenia

Poranna Medytacja Mindfulness – świadomie rozpocznij dzień

Medytacja jest jednym z największych darów, jakie możesz sobie ofiarować.

Dzięki niej możesz odkryć to, co w Tobie najtrwalsze i najmocniejsze, co stanowi Twoją esencję, jednocześnie ucząc się jak włączać to w swoje codzienne życie.

Rozpoczynając dzień od medytacji masz szansę przeżyć go bardziej świadomie, spokojniej, uważniej i pełniej. Masz także większe szanse sprostać jego wyzwaniom, nie poddając się im.

Z szacunkiem dla siebie i innych, z wyostrzoną wrażliwością i z otwartym, nieoceniającym umysłem i sercem, możesz zdziałać więcej niż sobie wyobrażasz i pozostać w zgodzie ze sobą.

Możesz pozwolić, by to co się dzieje, po prostu się działo, być tego w pełni świadomym i odpowiadać z miejsca mądrości, miłości i spokoju w Tobie.

Czy nie chcesz by tak właśnie się działo w Twoim życiu ?

Możesz zobaczyć, że pośród wszelkich okoliczności życia, Ty jesteś w miejscu świadomości i spokoju, niezależnie od sytuacji.

Możesz odnaleźć sens i harmonię we wszystkim co Cię spotyka, a także pełnię w chwili, która właśnie trwa, nie szukając jej w tej która minęła, lub która nigdy nie nastąpi….możesz już dziś wiedzieć, co robisz kiedy to robisz i czuć w pełni to, czego właśnie doświadczasz.

Z miejsca spokoju i ciszy, możesz świadomie decydować, wybierać sposoby, drogi, nastawienia oraz to jak chcesz odpowiadać na sytuacje, wolna/y od wpływu natrętnych myśli i emocji, napędzających szkodliwe nawyki i automatyczne reakcje.

Dzięki medytacji możesz jasno i wyraźnie zobaczyć miejsce, w którym jesteś…

Może masz dużo pracy i obowiązków ? Może je lubisz lub nie ? Może zajęcia, które wykonujesz są bardzo interesujące a bycie produktywnym sprawia Ci przyjemność ? Może jednak zbyt duże natężenie tych obowiązków powoduje, że czujesz się zmęczona/y ?

Możesz szukasz sposobu, by się odprężyć, wyciszyć, wprowadzić więcej spokoju, szczęścia, samoświadomości, zdrowia i radości do Twojego życia ?

Może chcesz oswoić się z tym co Cię spotyka ? Ze smutkiem, bólem, gniewem, złością, żalem, rozpaczą, poczuciem porażki lub straty ? Może chcesz przekonać się, czy można się zaprzyjaźnić z życiem, bez względu na to, czy niesie przyjemne, nieprzyjemne czy może całkiem neutralne doświadczenia ?

Może chcesz zaprzyjaźnić się z samą/ym sobą ?

Może chcesz otworzyć swe serce na innych ?

Może chcesz poznać tajniki swego umysłu, doświadczyć tego jak plastyczny jest Twój mózg i jak pojemne Twoje serce ?

Może …przeczuwając, że jesteś czymś więcej niż się wydaje, chcesz doświadczyć tego kim jesteś naprawdę ?

A może po prostu chcesz świadomie rozpoczynać i kończyć każdy dzień Twojego życia, przeżywając go w pełni ?

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnych porannych sesji medytacji, które w głównej mierze odbywać się będą w ciszy, czasem z prowadzeniem, czasem z inspiracją. Dbać będziemy o to, by miała szanse otworzyć się przestrzeń na głębsze poznanie samego siebie i na objęcie tego co JEST, takie jakie jest, z akceptacją, życzliwością i pełną świadomością.

Poranna medytacja to naprawdę dobry początek dnia i szansa na głęboki kontakt ze sobą, z innymi i ze źródłem siły, spokoju, mądrości i wrażliwości w sobie samym !

Medytacja mindfulness jest medytacją o świeckim charakterze. Służy samopoznaniu, zwiększeniu świadomości, pracy z umysłem i emocjami, wyciszeniu. Sprzyja dobrostanowi, zdrowiu, lepszemu samopoczuciu, rozwojowi empatii i kreatywności, odnalezieniu sensu i radości życia oraz poprawie jego jakości w dzisiejszym zabieganym świecie. Bez względu na to, czy medytowałaś/eś już, czy też nie – nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, a jedynie Twoja Obecność.

Medytacje odbywają się regularnie:
w każdy czwartek rano od godz. 8:00 do 9:00

Miejsce i zapisy:
Studio Jogi Drzewo Życia,
Wrocław, ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro, wejście od podwórka
Tel: 510 619 880
https://www.facebook.com/drzewozyciajoga/
http://drzewozycia.yoga/

Prowadząca: Lidia Żurawowicz
wykładowca akademicki, nauczyciel mindfulness, z wieloletnim doświadczeniem w praktyce medytacji (buddyjskiej, sufickiej, mindfulness). Certyfikowana Nauczycielka Programu Redukcji Stresu opartej na Uważności MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction). Prowadzi regularne medytacje mindfulness a także medytacje z dźwiękiem i koncerty relaksacyjne z misami tybetańskimi i gongami. Jest certyfikowaną masażystką dźwiękiem z wykorzystaniem terapeutycznych mis Petera Hessa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzącej lub na temat medytacji i praktyki uważności / mindfulness – zajrzyj na moją stronę: www.artofmindfulness.pl

Zapraszam także do bezpośredniego kontaktu – tel. 604 589 732
lub email: kontakt@artofmindfulness.pl

07 Wrzesień
czwartek @ 08:00 am - 09:00 am

Organizer

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

Venue

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro
Wrocław, dolnośląskie Polska

+ Google Map