Ładowanie Wydarzenia

Otwarte Medytacje Mindfulness – Nowy Rok – Odnowa

Zapraszamy serdecznie na Noworoczne Otwarte Medytacje Uważności. Otwarte oznacza – dla każdego i z pełną dobrowolnością opłat – kto ile może 🙂

To nasza propozycja-prezent dla Ciebie na styczeń – możesz przyjść na 3 kolejne spotkania medytacyjne i sprawdzić co może dać Ci uważność, jak możesz ją praktykować we wspólnocie i samodzielnie na codzień oraz jak może to zmienić Twoje życie.

Styczeń to czas by w Nowy Rok wejść bardziej świadomie, by zadbać o siebie, o swoje życie i otoczenie. Zawsze jest dobry czas by zacząć OD NOWA, lecz styczeń szczególnie temu sprzyja – w styczniu snujemy plany, zamierzenia, obiecujemy sobie, że damy więcej przestrzeni i uwagi na to co dla nas naprawdę ważne i pragniemy by w kolejnym roku było trochę inaczej, jeszcze lepiej, piękniej, mądrzej….czy możemy w tym roku dać sobie to, co mamy najcenniejszego – nasz własny czas i uwagę poświęcić na poznanie i zaprzyjaźnienie się ze sobą samym, z własnym życiem – bez stawiania kolejnych wymagań, lecz z życzliwością, akceptacją, spokojem witać każdy dzień na nowo – z wdzięcznością za każdy oddech…?

Zapraszam więc by spróbować jak MEDYTACJA uważności może nam pomóc w tym, by nasze marzenia się spełniały, dzień po dniu, byśmy czuli satysfakcję z każdego świadomie przeżytego dnia i cieszyli się każdą nową chwilą, przeżywając ją w pełni. Byśmy mogli sami zadbać o swoje zdrowie, nastrój, samopoczucie i zobaczyli ile tak naprawdę od nas zależy… Poczuli moc, sprawczość, siłę bijącą ze źródła, które jest w nas samych…Byśmy ten rok mogli przeżyć w spokoju i radości, które są podstawą trwałego szczęścia, takiego które nie mija wraz ze zmieniającymi się okolicznościami, lecz pozostaje wiecznie bijącym źródłem w naszym wnętrzu, byśmy jednocześnie odczuwali łączność ze wszystkimi i wszystkim co nas otacza i czerpali z tej łączności siłę..

Razem połączymy się w medytacyjnym kręgu, by przygotować się na Nowy Rok pełniej, by przyjrzeć się temu, jak uważnie i świadomie możemy go przeżyć, by poczuć i doświadczyć prawdziwie karmiącej bliskości – współbycia, rozmów, dźwięków, smaków, zapachów, by odczuć nasze własne odrodzenie, odnowę, odkryć żródło naszej wlasnej siły. Towarzyszyć nam będą inspirujące i otulające ciepłem teksty i praktyki, które pozwolą nam pełniej i uważniej zanurzyć się w każdą chwilę, tak by nakarmić się życzliwością i przyjaźnią, by zobaczyć co jest dla nas w życiu najważniejsze, czego sobie życzymy i co chcemy pielęgnować. Zobaczymy jak i czym możemy nakarmić naszą Duszę, ciało, serce i jak zadbać o nie przez cały rok, jak pogodzić troskę o siebie samych z troską o naszych bliskich, a także o nasze otoczenie i środowisko w jakim żyjemy..

Oprócz praktyk medytacyjnych będzie także czas by w uważności podzielić się wspólnie w kręgu tym, co nas inspiruje, co w nas żywe, obecne, serdeczne, co nas zajmuje.

Trzy kolejne Medytacje styczniowe będą odbywać się na zasadzie dobrowolnych składek, we wtorki, od 2.01-16.01.2018, w przepięknym Studiu Jogi – Drzewo Życia, regularnie o godz. 17-18:30.

Serdecznie zapraszamy i bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia i zapisy ! Studio Jogi Drzewo Życia
ul. Tęczowa 57, Wrocław
Tel: 510 619 880
https://www.facebook.com/drzewozyciajoga/?hc_ref=SEARCH

Prowadząca: dr Lidia Żurawowicz
Od wielu lat praktykuje medytacje (buddyjskie, sufickie, świeckie), jest nauczycielem akademickim, nauczycielką Mindfulness i Certyfikowaną Nauczycielką Programu Redukcji Stresu opartej na Uważności MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction MBSR to oryginalny program prof. Jona Kabata-Zinna z Uniwersytetu Medycznego w Massachusetts (USA), jednostką certyfikującą jest The Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA, Niemcy). Zafascynowana potencjałem, który tkwi w każdym z nas, ŻYCIEM TU I TERAZ, w pełni świadomym, akceptującym, życzliwym i empatycznym.

Więcej informacji:
Art Of Mindfulness Lidia Żurawowicz
www.artofmindfulness.pl
kontakt@artofmindfulness.pl
tel. 604 589 732

16 Styczeń
wtorek @ 05:00 pm - 06:30 pm

Details

Organizer

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

Venue

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro
Wrocław, dolnośląskie Polska

+ Google Map