Ładowanie Wydarzenia

Noworoczny Koncert Relaksacyjny – misy, gongi, magiczne chwile w dźwięku

Zapraszamy na relaksujące kąpiele w dźwiękach terapeutycznych mis, gongów, dzwonków wietrznych, bębna oceanicznego, tingsh, sansuli i innych pięknych instrumentów, które grają w czystej i delikatnej częstotliwości serca. Podczas sesji można doświadczyć głębokiego odprężenia i uwolnienia blokad i napięć, a także uspokojenia stresujących myśli i emocji, które nagromadziły się w ciele. Uruchamia się wewnętrzny potencjał do samouzdrowienia, wyciszenia umysłu i harmonizacji serca, pobudzenia kreatywności oraz przywrócenia całościowej równowagi organizmu.

Dźwięki mis i wibracje gongów koją, kołyszą, masują, uwalniają, budzą miękkość w sercu i duszy, wyciszają…są delikatne a jednocześnie wnikają głęboko…potrafią poruszyć niewidzialne struny…towarzyszy im sansula, dzwonki koshi o niebiańskiej barwie..tybetański dzwonek i tingshe…bęben oceaniczny i tank drum w celtyckiej tonacji…każdy dźwięk to szansa by zanurzyć się głębiej i poznać kim naprawdę jesteś, kim jest ten co słyszy, czuje, doświadcza…

Jeśli zechcesz doświadczyć wibracji mis i ich terapeutycznego oddziaływania na swój organizm, zapraszam także na INDYWIDUALNE SESJE MASAŻU DŹWIĘKIEM, podczas którego misy terapeutyczne Petera Hessa kładzione są bezpośrednio na ciele, a ich wibracja głęboko wnika w tkanki, mięśnie i harmonizuje pracę narządów wewnętrznych, wycisza, uspokaja i dodaje sił witalnych.

Prowadząca: Lidia Żurawowicz, certyfikowana masażystka dźwiękiem terapeutycznymi misami Petera Hessa. Od wielu lat praktykuje medytację buddyjską, prowadzi medytacje uważności oraz Program Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR) a także regularne koncerty, sesje relaksacji i indywidualne masaże dźwiękiem. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Więcej informacji na stronach:
http://artofmindfulness.pl/
https://www.facebook.com/artofmindfulnesscenter/

Miejsce: Studio Jogi „Drzewo Życia” ul. Tęczowa 57, Wrocław (bud. G, 1 piętro, wejście od podwórka), Tel: 510 619 880
https://www.facebook.com/drzewozyciajoga/?hc_ref=SEARCH
Koszt: 30 zł (płatne na miejscu)

Zapisy bezpośrednio u prowadzącej – tel/sms: 604 589 732 lub email: lidia.zurawowicz@gmail.com

04 Styczeń
piątek @ 08:00 pm - 09:00 pm

Details

Organizer

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

Venue

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro
Wrocław, dolnośląskie Polska

+ Google Map