Ładowanie Wydarzenia

Koncert Zaduszkowy – misy, gongi, magiczne chwile w dźwięku

Kochani !!
2.11.2018 to będzie koncert szczególny – ZADUSZKOWY…
prócz kojących dźwięków będą towarzyszyć nam Medytacje Życia i Umierania:
o przemijaniu, odchodzeniu, o stracie, o przemianie i transformacji, o tym co najważniejsze, o naszej miłości do życia….o naszym przywiązaniu…o tym Kim Jesteśmy…jaka jest nasza esencja, gdzie prowadzi nas życie i jak śmierć jest z nim połączona…jakich miejsc dotykamy w momentach kiedy wszystko zaczyna się i kończy…kiedy mija…i rodzi się na nowo..
ZAPRASZAM SERDECZNIE na kąpiel w dźwiękach, na kontemplację ŻYCIA w swojej istocie, życia które zawiera także odchodzenie, zapraszam do zanurzenia w ODDECHU Życia, który jest wieczny, który trwa…gdy wszystko inne przemija….
Czy zechcecie mi towarzyszyć w tej podróży przez światy ?
Może będziecie chcieli także czymś się podzielić…może jakimiś słowami, które dla Was są ważne, wspomnieniem…może przyniesiecie zdjęcia Waszych bliskich, którzy odeszli…
Może wspólnie uświęcimy ODCHODZENIE, PRZEMIJANIE, jako nieodłączną część naszego ŻYCIA …może w życiu i w umieraniu uświęcimy MIŁOŚĆ ….czy jesteś na to gotowa/y ?

————————————————

Zapraszamy na relaksujące kąpiele w dźwiękach terapeutycznych mis, gongów, dzwonków wietrznych, bębna oceanicznego, tingsh, sansuli i innych pięknych instrumentów, które grają w czystej i delikatnej częstotliwości serca. Podczas sesji można doświadczyć głębokiego odprężenia i uwolnienia blokad i napięć, a także uspokojenia stresujących myśli i emocji, które nagromadziły się w ciele. Uruchamia się wewnętrzny potencjał do samouzdrowienia, wyciszenia umysłu i harmonizacji serca, pobudzenia kreatywności oraz przywrócenia całościowej równowagi organizmu.

Tym razem zapraszam na Koncert szczególny – Zaduszkowy, w którym wśród łagodnych dźwięków będą prowadziły nas także medytacje o przemijaniu, odchodzeniu, o stracie, o przemianie i transformacji, o tym co najważniejsze i o naszej miłości do życia….

Dźwięki mis i wibracje gongów koją, kołyszą, masują, uwalniają, budzą miękkość w sercu i duszy, wyciszają…są delikatne a jednocześnie wnikają głęboko…potrafią poruszyć niewidzialne struny…towarzyszy im sansula, dzwonki koshi o niebiańskiej barwie..tybetański dzwonek i tingshe…bęben oceaniczny i tank drum w celtyckiej tonacji…każdy dźwięk to szansa by zanurzyć się głębiej i poznać kim naprawdę jesteś, kim jest ten co słyszy, czuje, doświadcza…

Jeśli zechcesz doświadczyć wibracji mis i ich terapeutycznego oddziaływania na swój organizm, zapraszam także na INDYWIDUALNE SESJE MASAŻU DŹWIĘKIEM, podczas którego misy terapeutyczne Petera Hessa kładzione są bezpośrednio na ciele, a ich wibracja głęboko wnika w tkanki, mięśnie i harmonizuje pracę narządów wewnętrznych, wycisza, uspokaja i dodaje sił witalnych.


UWAGA! Podczas koncertów można bujać się w wiszących chustach lub wygodnie leżeć na macie/kocu na podłodze. Tych, którzy decydują się na relaks w chuście uprzejmie prosimy o zakładanie luźnych, gładkich ubrań, bez elementów mogących haczyć materiał chust, jak np. guziki, sprzączki, zamki ♥ serdecznie dziękujemy ♥ Te chusty są dla Was i niech pozostają dla Was piękne ♥

Prowadząca: Lidia Żurawowicz, certyfikowana masażystka dźwiękiem terapeutycznymi misami Petera Hessa. Od wielu lat praktykuje medytację buddyjską, prowadzi medytacje uważności oraz Program Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR) a także regularne koncerty, sesje relaksacji i indywidualne masaże dźwiękiem. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Więcej informacji na stronach:
http://artofmindfulness.pl/
https://www.facebook.com/artofmindfulnesscenter/

Miejsce: Studio Jogi „Drzewo Życia” ul. Tęczowa 57, Wrocław (bud. G, 1 piętro, wejście od podwórka), Tel: 510 619 880
https://www.facebook.com/drzewozyciajoga/?hc_ref=SEARCH
Koszt: 30 zł (płatne na miejscu)

Zapisy bezpośrednio u prowadzącej – tel/sms: 604 589 732 lub email: lidia.zurawowicz@gmail.com

02 Listopad
piątek @ 08:00 pm - 09:00 pm

Details

Organizer

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

Venue

Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro
Wrocław, dolnośląskie Polska

+ Google Map