ŚWIADOME ŻYCIE - UWAŻNOŚĆ - EMPATIA

floral-decor

Sztuka Świadomego Życia

Sztuka świadomego życia to rozwijanie samoświadomości, empatii, mądrości w życiu, prowadzącej do świadomych wyborów i decyzji. To zaangażowanie świadomego umysłu i serca do takiej obecności i aktywności w świecie, która buduje, nie krzywdzi, nie używa przemocy, która wzmacnia więzi, podtrzymuje życie, wspiera, obejmuje współczuciem i sprzyja pełnym życzliwości i szacunku relacjom ze sobą samym i z innymi.

Redukcja Stresu MBSR

Autorski program prof. Jona Kabata-Zinna, który oparty jest na intensywnej, 8-tygodniowej praktyce uważności (medytacji, skanowania ciała, uważnym ruchu, ćwiczeniach jogi, rozwijaniu empatii, samoświadomości, uważnej komunikacji, itp.). Liczne badania naukowe potwierdzają dobroczynne skutki udziału w programie: redukcję symptomów stresu oraz wielu dolegliwości i chorób, doświadczenie pełni życia, odzyskanie równowagi wewnętrznej, rozwój empatii, samoświadomości oraz umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, emocjami i myślami.

Medytacje, Coaching Uważności

Regularne spotkania medytacyjne w grupie, odbywające się w przyjaznej, wspierającej atmosferze. Służą pogłębieniu uważności w życiu i zapoznaniu się z praktyką mindfulness, poprzez medytacje prowadzone, medytacje w ciszy, relaksacje, uważne słuchanie oraz uważny ruch. Medytacje pozwalają na doświadczenie esencji życia, rozwijają samoświadomość i empatię. Dodatkowo indywidualne sesje Mindfulness Zen Coachingu służą zachowaniu postawy otwartości, ciekawości i nieosądzania w sytuacjach, które stanowią dla nas wyzwanie.

Relaksacje z dźwiękiem

Zapraszam na relaksujące kąpiele w dźwiękach himalajskich mis i gongów, a także na indywidualne masaże terapeutycznymi misami Petera Hessa. Podczas tych seansów można doświadczyć głębokiego odprężenia, uwolnienia blokad i napięć, a także uspokojenia stresujących myśli i emocji, które nagromadziły się w ciele. Uruchamia się wewnętrzny potencjał do samouzdrowienia, wyciszenia umysłu i serca oraz przywrócenia całościowej równowagi organizmu.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

floral-decor
Indywidualne sesje Mindfulness Zen Coaching

21 Maj, poniedziałek - 08:00 am - 05:00 pm
Art of Mindfulness

Indywidualne sesje Mindfulness Zen Coaching

ZatrzymajSię, ZaParkuj – Praktyka Mindfulness pod Drzewem

05 Czerwiec, wtorek - 05:30 pm - 06:30 pm
Joga we Wrocławiu – Drzewo Życia

ZatrzymajSię, ZaParkuj – Praktyka Mindfulness pod Drzewem

Indywidualne sesje masażu dźwiękowymi misami terapeutycznymi

06 Czerwiec, środa - 08:00 am - 05:00 pm
Art of Mindfulness

Indywidualne sesje masażu dźwiękowymi misami terapeutycznymi

Ostatnie wpisy z bloga

ico-learning

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na mojego bloga, gdzie dzielę się wiedzą, przemyśleniami i inspiracjami, które mogą zainspirować również i Ciebie.

Zobacz mój program

ico-learning

Zapraszam Cię do wspólnej podróży i fascynującej przygody jaką jest sztuka świadomego życia oparta na uważności i empatii
oraz do zapoznania się z kursami, praktyką i sesjami, które prowadzę.

floral-decor

Zapraszam Cię do wspólnego doświadczania potencjału uważności, która stała się moją pasją i stylem życia.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową informacje o najnowszych wydarzeniach, kursach i spotkaniach.